Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Kto tu vlastne tára (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

:-))

nerozumieš ženskej logike (pani I.B.)
 

zenskej co ?

nejak mi slova zenska a logika nejdu k sebe :)
 

 

to je niečo ako mužská poriadkumilovnosť:)
 
Hodnoť

chemár

svojimi skutkami stále dokazuje, že je uspešným absolventom VUML!!!! /pre tých čo nevedia: Večerná univerzita marxizmu a leninizmu-určená nomenklatúrnym kádrom/.
 

ja už neviem, koľkokrát to treba povedať

znovu opakujem, na politickom školení SDKU ťa ako prvé mali naučiť, že osobné útoky na oponenta sú chybou! Ak nemáš čo povedať k veci, si len tárajko a začiatočník....Táto metóda platí možno na tých čo sa dajú ľahko vyprovokovať, ale ostatní si na teba urobia svoj názor a väčšinou ti ani neodpovedia. Uč sa chlapče.
 

Mukino, mukino

Na psychiatrii mali pootvorene dvere? Zasa na priepustke, co? Chmelar mal v 89. tusim sedemnast rokov, takze by VUML nestihol, aj keby chcel. Pozri na www.osobnosti.sk A volakde som o nom cital, alebo to dokonca on hovoril, zakladal v Pezinku VPN. Ale to je na teba asi prilis zlozite:-))
 

 

on sa vola chmelar, este by sa urazil, autor clanku nezabudol na Busha, co som mu vycital v minulom prispevku, teraz to napravil, ale je to take sofistikovane, nabuduce by som odporucal opisat Krvilacne a dobyvacne chutky Busha v Azii, Europe, v Juznej Amerike a Gronsku.
P.S. So sudruhom chmelarom som bol onoho casu v Tunisku na dovolenke, no proste Fantoci.
 
Hodnoť

sorry,

malo byť s. Chmelár
 
Hodnoť

CELÁ DISKUSIA

mi prichodí ako mlátenie prázdnej slamy okorenená invektívami. Podstata veci - nejapnosť vyjadrení pani I.B. - priam základnoškolská argumentácia - jednoznačne dokazuje záver Chmelára - že SB mala najprv vychovávať svojich vlastných "propagandistov", aby vedeli argumentovať.
Že sú vedľa, svedčí aj diskusia na STV 2 tuším predvčerom, keď ostala "jalová" v diskusii, resp. vystúpení proti Stanekovi.
To len na okraj!!!
 
Hodnoť

BRAVO pán Chmelár

Konečne jeden príspevok v ktorom autor jasne a zrozumiteľne povie svoj názor - v ktorom súhlásim s každým slovom. Nekrúti príspevok tak, že častokrát na konci neviem čo vlastne autor chce svojim článkom povedať.

Mukinovi odkazujem, že každé vzdelanie, ktoré človek má rozširuje obzor a rozumný človek si preštuduje aj to s čím nesúhlasí, môže mu to byť na prospech.
 

Suhlasis aj s nasledujucim slovom ?

"SLOVO"
 
Hodnoť

 

Pan Chmelar, nejako je o vas ticho. Kedy sa chystate zorganizovat zase nejaku podpisovu akciu proti vlade? Je tu smutno, bez toho. Alebo uz vas Fico kopol do riti, ked zistil, ze je dost popularny aj bez vasej pomoci?
 
Hodnoť

p.Chmelár - ste dobý,

príspevok je jasný a zrozumiteľný - dokonca aj pre mňa :-)
Nedbajte na kritiku zamindrákovaných chatistov. Nepoznajú, nevedia, ale žlčovite si budú brať do úst všetko, čím môžu poškodiť. Nenechajte sa znechutiť a ak máte pocit, že je potrebné zorganizovať akciu proti vláde, alebo za vládu, kľudne to spravte. Je to vaše právo a tu vás budú kritizovať len tí, čo na to nemajú.
Držím palce vám a každému, kto si stojí za svojim názorom (a nemusí byť v súlade s mojim...)
 
Hodnoť

to nam je novinka

ze "opozicia chce zvratit reformy", vsak Ficko to vyhlasuje uz 3 roky.. zdanim, zatvorim, vezmem, rozdelim a tak dookola.
 
Hodnoť

Karel Čapek

Proč jsem se nestal komunistou.
 
Hodnoť

 

Komunisti sú hochštapleri, zločinci, vrahovia, vydierači. Treba si prečítať knihu od Eugena Lobla, Svedectvo o procese.
 
Hodnoť

Nuž milý georg,

dlhodobé skúsenosti ľudstva hovoria, že takí ako ty, teraz s antikomunistickou penou na ústach, by sa v prípade nástupu komunistov k moci stali ich prvými servilnými prisluhovačmi...
 
Hodnoť

INTELEKT??? INGELIGENCIA????

to čo predvádzajú niektorí dopisovatelia a vládni činitelia so svojimi "hovorcami" ukazuje, že možno majú pojem o jednej vedeckej metóde ako mať pravdu - aj keď ju nemajú (aj tí chlapci zo svetovej banky - viď Marcinčin, by si mohli prečítať niečo o eristike od Aristotela alebo Schoppenhauera) ale správajú sa na úrovni malých detí. Ak niekomu nadávam, musím vedieť čo tá nadávka znamená. Nie je to dávno čo náš najväčší ekonóm Mikloš použil na Borisa Zalu - že je insitný ekonóm. Nešťastný Mikloš ani nevie, že je to poklona - znamená to RODENÝ EKONÓM. Je to to isté ako tí insitní umelci - nikdy umenie neštudovali, nemajú tituly, tvoria, ľudia to kupujú, nie je to gýč - a závidia im aj školovaní umelci. Tu sa MIKLOŠ ukázal ako insitný, infantilní, imb....ný ekonóm!!! Ale takýchto príkladov je viac. Bohužiaľ na ľudí platí to, že keď sa druhá strana nazlostí - myslia si, že ten prvý mu to natrel. Pred dávnymi rokmi takto postupovali chlapci vo filme GOMBÍKOVÁ VOJNA - keď si vyskúšali ako pôsobí na ľudí nadávka "IMPOTENT". Potom si 10 roční chlapci navzájom nadávali do impotentov a mlátili sa navzájom. Je to naozaj smutné, že svetová banka používa takýchto infantilných odborníkov na písanie správy ale aj na jej tlmočenie (ukážkový je Marcinčin - ktorý hovoril: nemali sme žiadne hodnoverné údaje o "chudobe"...atď - ale SIMULOVALI sme situáciu. Mám dojem, že aj tá impertinencia zo správy - ako strašiť, že všetci oponenti sú nepriatelia reformy - sú podobné tejto SIMULÁCII. Za socializmu sa hovorilo - kto dnes stojí na chodníku, nemiluje republiku - kto nie je s nami je proti nám. Ale kto prosím má právo delegovať sám seba s požehnaním svetovej banky za SPASITEĽA Slovenska? V tomto prípade zistia ľudia angažovaní v takýchto veciach - že to je vrcholne kontraproduktívne (ako propaganda, že za socializmu mohol človek vlastniť len 2 košele). Ak niekoho dlho niečím strašíte - prestane sa báť NIELEN OD STRAŠIDLA, ale aj OD TOHO KTO STRAŠÍ
 


Najčítanejšie


 1. Martin Greguš: Poslanec Blaha vs ETIKA. Viete aké predmety Ľ. Blaha učil na Akadémii policajného zboru? 3 969
 2. Peter Gregor: Čierno biela sloboda - Zanzibar. 2 728
 3. Michal Porubän: Senzácia : O poslanca Ľuboša Blahu prejavil záujem Oxford,Harvard a aj Princeton ! 2 517
 4. Jaroslav Mottl: Začypovali ma, svine! 2 327
 5. Elena Antalová: Marečku, už mi pero nepodáte... 1 433
 6. Simona Kyselicová: Ako som začala predávat' medovníky v zahraničí || Život v Nórsku 1 284
 7. Stop alibizmu: Solidárne zdravotníctvo - choroba štátu, na ktorú zomiera oveľa viac ľudí ako na Covid-19 1 254
 8. Jozef Drahovský: Spoločnosť Orange zrušila lokalizačnú službu pre verejnosť 1 091
 9. Michal Šimečka: Dedičstvo Fica a Pellegriniho - sme poslední v EÚ 940
 10. Martin Greguš: Matovičov status o obyčajných ľuďoch a dôchodcoch. Je to správna "interpretácia" situácie? 898

Rebríčky článkov


 1. Andrej Hossa: Ako ušetriť pri výbere podlahy?
 2. Martin Konečný: Zlozvyky, zvyky a rutina (I.)
 3. Ivan Čarnogurský: STARÉ SLOVENSKO A NOVÝ PREZIDENT USA
 4. Andrej Hossa: Ako vylepšiť interiér vášho automobilu?
 5. Miriam Studeničová: Znepokojujúce výskumy Benjamina Lieberta
 6. Štefan Vidlár: Halušky v mléčáku
 7. Peter Biščo: Hlas sa stále vyhráža ráznymi krokmi.
 8. Marian Vojtko: Nedeľné ráno...
 9. Štefan Vidlár: Fujná úvaha o špáráňí sa v nosi
 10. Peter Biščo: Tata Fico & Pele syn - večerné rozhovory 2.


Už ste čítali?